31 Mart 2020 Salı

Çakallarla Dans 5 izle | Çakallarla Dans 5 Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Çakallarla Dans 5 izle | Çakallarla Dans 5 Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle
Çakallarla Dans 5 Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 17 Mayıs 2019
Çakallarla Dans 5 Filmi Yönetmeni : Murat Şeker
Çakallarla Dans 5 Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar
Çakallarla Dans 5 izle, Çakallarla Dans 5 Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, Çakallarla Dans 5 Filmi Oyuncuları, Çakallarla Dans 5 Filmi Yönetmeni, Çakallarla Dans 5 Filmi Fragmanı tüm ayrıntılar haberimizde tıkla Çakallarla Dans 5 izle Geçen hafta vizyona giren filmler arasında dikkat çeken filmlerden birisi olan ve gişede büyük ilgi gören Çakallarla Dans 5 Türkçe Dublaj Orjinal izlemeyi düşünenler şimdi filmin konusu ve haberlerini aramaktalar. Filmin gösterime girmesi ile beraber filme olan ilgi de bir hayli arttı. Çakallarla Dans 5 fragmanı izleyerek film hakkında bilgi edinmek isteyen izleyiciler sitemizdeki haber içeriklerini okuyarak filme dair bilgiler edinebilirler.

Çakallarla Dans 5 Full hd tek parça 1080p izlemek isteyen sinemaseverler bu yazımızda filmin konusunu okuyabilir fragmanını izleyebilirler.
Çakallarla Dans 5 Filmi Konusu : Çakallarla Dans 5, şartı tahliye ile salınan çakallar grubunun yasağı delip atıldıkları maceraları konu ediyor. Hakim karşısına geçen çakallar grubu birbirlerine 100 metre uzak kalma şartıyla tahliye olur. Fakat bu durum ekip için hiç de kolay değildir. Bu sırada Kayınço Gökhan’ın hayatı aldığı haberle bambaşka bir hal alır. Gökhan, yıllar önce yaşadığı tek gecelik bir ilişkiden çocuğu olduğunu öğrenir. Üstelik kızı Leyla, zengin ve züppe bir çocuk olan Sinan ile birliktedir. Gökhan henüz bir kızı olduğuna alışamamışken bir de Sinan’ı öğrenince deliye döner. Böyle bir çocuğun kızı ile olmasını gururuna yediremeyen Gökhan Sinan’la Leyla’yı ayırmaya karar verir. Bunu tek başına yapamayacağını anlayan Gökhan çakallar grubundan yardım ister. Yasağı delip bir araya gelen ekip Kayınço’nun kızını kurtarmak için eğlenceli bir maceraya atılır. 2010 yapımı Çakallarla Dans’ın beşinci devam halkası olan filmin yönetmen koltuğunda bir kez daha Murat Şeker oturuyor. Başrollerini Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Murat Akkoyunlu, Timur Acar ve Didem Balçın’ın paylaştığı filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Hande Katipoğlu, Hakan Bilgin, Ceyhun Yılmaz, Şebnem Dönmez gibi isimler yer alıyor.
Çakallarla Dans 5 izle, Çakallarla Dans 5 full izle, Çakallarla Dans 5 tek parça izle, Çakallarla Dans 5 hd izle

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

The Witcher 2. Sezon Çekimleri Başlıyor

The Witcher 2. Sezon Çekimleri Başlıyor The Witcher'ın 2. sezon Fenomen dizi çekimleri kaldığı yerden devam edecek! Dizinin yeni sezon ...