7 Mayıs 2020 Perşembe

A Private War izle | A Private War Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

A Private War izle | A Private War Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

A Private War Filmi Yönetmeni : Matthew Heineman

A Private War Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Rosamund Pike, Jamie Dornan, Taron Egerton

A Private War Filmi Fragmanı Full HD izle

A Private War Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, A Private War Filmi Oyuncuları, A Private War Filmi Yönetmeni, A Private War Filmi Fragmanı tüm ayrıntılar haberimizde tıkla. A Private War izle Geçen hafta vizyona giren filmler arasında dikkat çeken filmlerden birisi olan ve gişede büyük ilgi gören A Private War Türkçe Dublaj Orjinal izlemeyi düşünenler şimdi filmin konusu ve haberlerini aramaktalar. Filmin gösterime girmesi ile beraber filme olan ilgi de bir hayli arttı. A Private War fragmanı izleyerek film hakkında bilgi edinmek isteyen izleyiciler sitemizdeki haber içeriklerini okuyarak filme dair bilgiler edinebilirler.


A Private War Full hd tek parça 1080p izlemek isteyen sinemaseverler bu yazımızda filmin konusunu okuyabilir fragmanını izleyebilirler.

A Private War Filmi Fragmanı Tek Parça izle

A Private War Filmi Konusu : Gazeteciliğin saldırı altında olduğu bir dünyada, Marie Colvin (Rosamund Pike) zamanımızın en tanınmış savaş muhabirlerinden biridir. Tamamen korkusuz ve asi bir insan olan Colvin, dünyanın dört bir yanındaki cephelere gidiyor ve sessizliğin sesi olmaya çalışıyor ve sürekli cesaret sınırlarını zorluyor. Sri Lanka'da bir el bombasıyla yaralandığından beri karakteristik bir göz bandı giyen muhabir, Londra'nın seçkin bölümlerinin yanı sıra diktatörlerle yüzleşirken hala rahat. Sevgi dolu ilişkilerini feda eden Colvin'in tanık olduğu travma onu etkilemeye başladığında, özel hayatı zamanla çözülmeye başladı. Savaşın gerçek maliyetini gösterme hedefi onu şimdiye kadarki en tehlikeli görevine götürür. Colvin'in yolu ünlü savaş fotoğrafçısı Paul Conroy (Jamie Dornan) ile birlikte Suriye'nin Humus şehrinin kuşatmasına düşüyor.

A Private War izle, A Private War Filmi izle, A Private War full izle, A Private War tek parça izle, A Private War hd izle, A Private War Filmi Fragmanı, A Private War Filmi Konusu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

The Witcher 2. Sezon Çekimleri Başlıyor

The Witcher 2. Sezon Çekimleri Başlıyor The Witcher'ın 2. sezon Fenomen dizi çekimleri kaldığı yerden devam edecek! Dizinin yeni sezon ...