15 Mayıs 2020 Cuma

Backtrace izle | Backtrace Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Backtrace izle | Backtrace Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Backtrace Filmi Yönetmeni : Brian A. Miller

Backtrace Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Matthew Modine, Sylvester Stallone, Ryan Guzman

Backtrace Filmi Fragmanı Full HD izle

Backtrace Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, Backtrace Filmi Oyuncuları, Backtrace Filmi Yönetmeni, Backtrace Filmi Fragmanı tüm ayrıntılar haberimizde tıkla. Backtrace izle Geçen hafta vizyona giren filmler arasında dikkat çeken filmlerden birisi olan ve gişede büyük ilgi gören Backtrace Türkçe Dublaj Orjinal izlemeyi düşünenler şimdi filmin konusu ve haberlerini aramaktalar. Filmin gösterime girmesi ile beraber filme olan ilgi de bir hayli arttı. Backtrace fragmanı izleyerek film hakkında bilgi edinmek isteyen izleyiciler sitemizdeki haber içeriklerini okuyarak filme dair bilgiler edinebilirler.


Backtrace Full hd tek parça 1080p izlemek isteyen sinemaseverler bu yazımızda filmin konusunu okuyabilir fragmanını izleyebilirler.

Backtrace Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Backtrace Filmi Konusu : Geri izleme, zırhlı bir araca yapılan saldırıdan sağ kurtulan, bir deneyin gerçekleştirilmesi ve denemenin uygulanması için kaldığı yüksek güvenlikli tesisten çıkarıldıktan sonra ne olduğu ile ilgilidir. MacDonald, 40'lı yılların sonlarında, denediği ve polis tarafından yakalandığı bir banka soygununda yaralandı. Bununla birlikte, yaralanması beynine zarar verdi ve amneziye neden oldu. Bir hapishanenin psikiyatri koğuşuna yerleştirilen adam, yedinci yılını tamamladıktan sonra bir mahkum ve tıp doktoru tarafından kaçmak zorunda kalır. Kötü niyetli ikili, MacDonald'a bir ilaç enjekte ederek önceki yaşamını hatırlamasını sağlıyor. Şimdi MacDonald, geçmişindeki böceklerle yüzleşmek ve çalınan parayı kurtarmak için yerel bir dedektifin, sert bir FBI ajanının ve ona verilen tehlikeli ilacın yan etkilerinden kurtulmak zorunda. Hatalarını düzeltmek için çok sınırlı zamanı olduğunu bilen MacDonald, hızlı davranmalı ve geçmiş hatalarını tek tek düzeltmelidir.

Backtrace izle, Backtrace Filmi izle, Backtrace full izle, Backtrace tek parça izle, Backtrace hd izle, Backtrace Filmi Fragmanı, Backtrace Filmi Konusu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

The Witcher 2. Sezon Çekimleri Başlıyor

The Witcher 2. Sezon Çekimleri Başlıyor The Witcher'ın 2. sezon Fenomen dizi çekimleri kaldığı yerden devam edecek! Dizinin yeni sezon ...